Jazzíkův prázdninový deníček/35
SEXY PIVO

Léto je příčinou choroby nedočkavých chlapů. Dívky a ženy vycházejí ráno z domova voňavé a nažehlené uvnitř i navrch. A my chlapi přihlouple čučíme a jsme proti tomu bezmocní.

Slovo sexy znamená přitažlivost ženskou. Někdy i přitažlivost v přeneseném slova smyslu jako sexy odvětví, sexy byznys (nezaměňovat se sex byznysem!)…

Čím toho dosáhnou kromě darů od přírody? Být sexy přece neznamená být královnou krásy! V čem tkví magie přitažlivosti?
Výsledky jakéhosi průzkumu tvrdí, že nejčastěji vyvolá sexypocit u žen nanesení oblíbeného parfému, nalakování nehtů, změna účesu, zvýraznění výstřihu, nohy vystavené na odiv, nasazení rafinovanější podprsenky, aplikace červené rtěnky, nanesení výrazného líčení očí, oblečení přiléhavého topu nebo minisukně… Ze seznamu uváděného ve výzkumu jsem vynechával. Tak třeba pedikuru. Chlapi, napadlo by vás říkat některé, že je sexy, protože má ostříhané nehty u nohou?

Když vložíte slovo sexy do Googlu, vyhledá vám za 0.06 sekundy miliardu pět set padesát milionů odkazů.
Slovo sexy je v běžné české mluvě poměrně nové. Pamětníci, představte si, že byste nádherné ženě před nějakou desítkou let řekli, že je sexy. Sice se tomu ještě neříkalo harašení, ale facce se říkalo facka i tehdy.

Co si pod výrazem sexy představují muži? Někdo velké, někdo malé, někdo vyholené, někdo chlupaté, chlapi jsou přece jenom trochu jedodušší. Přiznejme si to. Jsme hříčky přírody a někdy je to silnější než my. Chlapských definic sexy ženy by bylo asi nepočítaně. Ženy jsou rafinované a vědí, že si nás v podstatě vodí světem jako pejsky.

Šest z 10 zkoumaných žen uvedlo, že už jim neznámý muž řekl, že sexy vypadají . Sedmdesát procent z nich to prý potěšilo až rozpálilo.
Kde jsou doby zpívání serenád, psaní nekonečných lyrických básní, sáhodlouhých milostných dopisů vkládaných do poštovní schránky?
Opravdu stačí říct nebo smsknout v pravý čas jedno mlsné slovo: Sexy… ?

Je letní počasí. Voňavými, nalakovanými, načesanými (rafinovaně rozcuchanými) ženami se hemží ulice. Sexy dračice hledají své draky…
Seděli dva mí kamarádi v dobrém rozmaru na lavičce v parku. Šla kolem mladinká úžasnice. Jeden se nezdržel poznámky. Dívka se zastavila, přejela ho pohledem a útrpně utrousila: „Pane, víte kolik vám je let?“
A bylo vymalováno…
Zvedli se a šli k Pinkasům. Nad půllitrem si poplakali a ve stejnou dobu tam někdo na záchodě napsal na zeď: Kdyby pivo pi()u mělo, pak by nám nic nechybělo…
Jazzík

Napsat komentář