Můj prázdninový deníček

Léta jdou a s nimi se měníme my i naše weby. Začínal jsem v roce 2003 tvorbou a administrací webu Peprnet.cz, později Brejle.net, Vanilka.cz a návrat k Brejle.net. Veliký boom, 70 autorů, 5 článků denně, snaha zajistit financování, případně velkého vydavatele. Velké naděje, velké plány, nakonec zklamání a přeměna velkého webu „pro starší a pokročilé, kteří chtějí vidět i za roh“ na soukromý blog.

Vývoj softwaru běží dál a starý se někdy vypotřebuje a jeho vývoj dál ne a ne fungovat. V této fázi jsem se octl s portálem Brejle.net v roce 2018. Pokračovaly snahy o další zprovoznění, ale nakonec neprostupná zeď. Původní webmaster se odklidil kamsi na chalupu, jedničky a nuly ho zajímají když se sešeří, ale ve dne pěstuje slepice a zařizuje si truhlářskou dílnu.

Nutnost vytvořit nový portál. Čáry máry fuk, v polovině roku 2019 je na světě Krůtí brko. Zatím se s ním pereme, ale až se dost popereme, doufám, že bude zrcadlem nejen pro mě, ale i pro lidi, kteří se zajímáme. Pro ty, které baví číst moje psaní a mě baví číst jejich případné neblbé, nedrzé a nesprosté komentáře.
Milé Krůtí brko – vpřed! 🙂